Advertisement
Lipiec 2015
P W Ś C P S N
« Maj   Lip »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
  • Nowoczesne rozwiązania rynkowe

    Zmiany z jakimi w dzisiejszym kształcie mamy do czynienia pokazują nam pewne dostosowanie się do ofert jakie obecnie dzieją się na naszym rynku, zmiany to element szczególny, kształtujący nasz świat w bardzo szerokim zakresie. Ważne staje się jednak dość szczególne i umiejętne dostosowanie się do wymogów z jakimi jesteśmy w stanie sobie radzić. Jakość staje …»
  • Zmiany na międzynarodowych rynkach, czyli ekonomia od podstaw

    Kształtujący się obecnie rynek zmienia się nie do poznania, koniecznością staje się jednak dość szczegółowe zapoznanie się z pewnymi kształtującymi go ofertami. Ważne staje się także pewne pozyskanie wiedzy pozwalającej na odpowiednie decyzje w nowoczesnym świecie. Nowoczesność to bardzo szerokiej jakości pokonywanie przeszkód z jakimi przychodzi dziś nam się zmagać. Wiedza której odpowiednie wykorzystanie staje …»
  • Reklama pozwala zwiększyć sprzedaż i zyski

    Marzenia są po to żeby je spełniać. Najczęściej marzymy o wielkich pieniądzach. Chcemy zarobić dużo i przede wszystkim szybko. Niestety nie jest to takie łatwe. szybki zarobek udaje się tylko osobą które wygrywają w loteriach liczbowych wielkie miliony. W normalnych okolicznościach na bogactwo i wielkie pieniądze trzeba pracować długimi latami i nie zawsze się to …»

Ile kosztuje nagrobek dziecięcy?

Nagrobki wcale nie są takie tanie i przekonał się o tym każdy, kto musiał pochować bliską osobę. Na szczęście nie trzeba od razu stawiać pomnika, bo po pogrzebie można czekać tak długo, aż uzbiera się odpowiednią sumę na nagrobek. W tym czasie na cmentarzu zamontowany jest tymczasowy drewniany nagrobek. Ile jednak trzeba uzbierać na nagrobek zwykły dla osoby dorosłej, a ile na nagrobek dziecięcy? Okazuje się, że nagrobki te różnią się zdecydowanie wielkością, ale ceną już niestety niekoniecznie.

Nagrobek dla osoby dorosłej to kwestia od 3 tysięcy złotych w górę. Tyle kosztuje prosty nagrobek, bez żadnych udziwnień, wazonów, złoceń, zdjęć i innych. Za każdy dodatek do nagrobka płaci się osobno, dlatego w konsekwencji tego można zapłacić za nagrobek nawet dwa razy tyle albo jeszcze więcej. Jeśli chodzi o nagrobki Poznań dla dzieci, wiele zależy od tego, z jakiej firmy skorzystamy. Czasem kosztują one tyle samo co nagrobki dla dorosłych osób, a czasem można trafić na tańsze – od 1,5 tysiąca w górę.
Nie można zapomnieć, że są też nagrobki na urny, jeśli na cmentarzy nie ma specjalnej ściany na prochy. To jednak nie jest już takie drogie i już za kilkaset złotych można kupić taki mały nagrobek. Nagrobki najczęściej wykonywane są z granitu, bo jest to kamień naprawdę trwały, a co najważniejsze – łatwo się go pielęgnuje i troska o nagrobek nie jest taka uciążliwa. Warto zapoznać się z ofertami różnych firm kamieniarskich w okolicy, aby mieć porównanie co do cen nagrobków dla dorosłych i dla dzieci.

Comments are closed.