Advertisement
Lipiec 2015
P W Ś C P S N
« Maj   Lip »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
  • Co wybrać?

    Przedsiębiorcy zawsze chętnie zatrudniliby nowego pracownika. Niestety nie jest to takie łatwe. Utrzymanie pracownika i wynagrodzenie jest wysokie i dlatego wielu pracodawców, nie proponuje klasycznego etatu. Wszystkie opłaty i podatki związane z pracą na etacie są bardzo wysokie. Dlatego też, coraz popularniejsze staje się zatrudnianie stażystów. Jest to o wiele tańsza forma pracy, z punktu …»
  • Kredyt firmowy – nie tylko dla przedsiębiorstw z długim stażem

    Każdy przedsiębiorca prowadzący własną działalność z pewnością wie, że zdobycie funduszy na zakup materiałów czy pokrycie zobowiązań wobec urzędów czasem bywa trudne. Problemy z płynnością finansową wcale nie muszą wynikać z nieudolnego zarządzania firmą – nierzadko przyczyną kłopotów są spóźniający się ze spłatą należności kontrahenci, albo np. przestarzały park maszynowy.»
  • Jak korzystać z internetowych kantorów wymiany walut?

    Internetowe kantory wymiany walut to specjalne strony, które pozwalają użytkownikom dokonywać transakcji kupna i sprzedaży walut bezpośrednio miedzy sobą. Chociaż tego typu operacje objęte są prowizją, opłata ta wynosi ułamek procentowy wymienianej kwoty. Brak pośredników oraz możliwość ustalenia własnego kursu walut pozwala na niemałe oszczędności, zwłaszcza w przypadku osób, które wymieniają pieniądze często i w …»

Ile kosztuje nagrobek dziecięcy?

Nagrobki wcale nie są takie tanie i przekonał się o tym każdy, kto musiał pochować bliską osobę. Na szczęście nie trzeba od razu stawiać pomnika, bo po pogrzebie można czekać tak długo, aż uzbiera się odpowiednią sumę na nagrobek. W tym czasie na cmentarzu zamontowany jest tymczasowy drewniany nagrobek. Ile jednak trzeba uzbierać na nagrobek zwykły dla osoby dorosłej, a ile na nagrobek dziecięcy? Okazuje się, że nagrobki te różnią się zdecydowanie wielkością, ale ceną już niestety niekoniecznie.

Nagrobek dla osoby dorosłej to kwestia od 3 tysięcy złotych w górę. Tyle kosztuje prosty nagrobek, bez żadnych udziwnień, wazonów, złoceń, zdjęć i innych. Za każdy dodatek do nagrobka płaci się osobno, dlatego w konsekwencji tego można zapłacić za nagrobek nawet dwa razy tyle albo jeszcze więcej. Jeśli chodzi o nagrobki Poznań dla dzieci, wiele zależy od tego, z jakiej firmy skorzystamy. Czasem kosztują one tyle samo co nagrobki dla dorosłych osób, a czasem można trafić na tańsze – od 1,5 tysiąca w górę.
Nie można zapomnieć, że są też nagrobki na urny, jeśli na cmentarzy nie ma specjalnej ściany na prochy. To jednak nie jest już takie drogie i już za kilkaset złotych można kupić taki mały nagrobek. Nagrobki najczęściej wykonywane są z granitu, bo jest to kamień naprawdę trwały, a co najważniejsze – łatwo się go pielęgnuje i troska o nagrobek nie jest taka uciążliwa. Warto zapoznać się z ofertami różnych firm kamieniarskich w okolicy, aby mieć porównanie co do cen nagrobków dla dorosłych i dla dzieci.

Comments are closed.