Advertisement
Lipiec 2015
P W Ś C P S N
« Maj   Lip »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
  • Zmiany w poglądach społecznych

    Nowoczesny świat niesie nam doskonałe możliwości rozwiązywania pojawiających się problemów, obecnie każdy z nas ma szansę na pewne dostosowanie elementów zmianowych na naszą korzyść. Świat zmienia się dając nam wiele rozwiązań z których każdy jest w stanie wybierać te szczególne spełniające nasze oczekiwania. Jakość staje się czynnikiem szczególnym, wielkie działające na naszym rynku firmy często …»
  • Gdzie przechowywać swoje fundusze

    Zarządzanie nawet indywidualnym budżetem nie należy do prostych. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest współcześnie przechowywanie gotówki na rachunkach bankowych lub niekorzystnie oprocentowanych lokatach. Mimo tego, że nie wydajemy środków inflacja i tak niweluje ich wartość. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na lokowanie nadwyżek indywidualnego budżetu są inwestycje w na przykład metale szlachetne. Co prawda cena złota może …»
  • Czym zajmują się biura rachunkowe?

Ile kosztuje nagrobek dziecięcy?

Nagrobki wcale nie są takie tanie i przekonał się o tym każdy, kto musiał pochować bliską osobę. Na szczęście nie trzeba od razu stawiać pomnika, bo po pogrzebie można czekać tak długo, aż uzbiera się odpowiednią sumę na nagrobek. W tym czasie na cmentarzu zamontowany jest tymczasowy drewniany nagrobek. Ile jednak trzeba uzbierać na nagrobek zwykły dla osoby dorosłej, a ile na nagrobek dziecięcy? Okazuje się, że nagrobki te różnią się zdecydowanie wielkością, ale ceną już niestety niekoniecznie.

Nagrobek dla osoby dorosłej to kwestia od 3 tysięcy złotych w górę. Tyle kosztuje prosty nagrobek, bez żadnych udziwnień, wazonów, złoceń, zdjęć i innych. Za każdy dodatek do nagrobka płaci się osobno, dlatego w konsekwencji tego można zapłacić za nagrobek nawet dwa razy tyle albo jeszcze więcej. Jeśli chodzi o nagrobki Poznań dla dzieci, wiele zależy od tego, z jakiej firmy skorzystamy. Czasem kosztują one tyle samo co nagrobki dla dorosłych osób, a czasem można trafić na tańsze – od 1,5 tysiąca w górę.
Nie można zapomnieć, że są też nagrobki na urny, jeśli na cmentarzy nie ma specjalnej ściany na prochy. To jednak nie jest już takie drogie i już za kilkaset złotych można kupić taki mały nagrobek. Nagrobki najczęściej wykonywane są z granitu, bo jest to kamień naprawdę trwały, a co najważniejsze – łatwo się go pielęgnuje i troska o nagrobek nie jest taka uciążliwa. Warto zapoznać się z ofertami różnych firm kamieniarskich w okolicy, aby mieć porównanie co do cen nagrobków dla dorosłych i dla dzieci.

Comments are closed.