Advertisement
Lipiec 2015
P W Ś C P S N
« Maj   Lip »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
  • Niekorzystna sytuacja

    Kilkanaście ostatnich lat kazało nam znacznie bardziej zwracać uwagę na nasze finanse. Inflacja pożera wszystkie podwyżki jakie otrzymujemy w naszych zakładach pracy przez co w skali roku jesteśmy i tak na minusie. Ceny dóbr i usług poszły znacząco w górę, że nasze podwyżki na nic się zdały. Jesteśmy zmuszeni liczyć każdą wydawaną złotówkę. W czasach …»
  • Skąd wziąć pieniądze będąc nastolatkiem?

  • Zmiany w poglądach społecznych

    Nowoczesny świat niesie nam doskonałe możliwości rozwiązywania pojawiających się problemów, obecnie każdy z nas ma szansę na pewne dostosowanie elementów zmianowych na naszą korzyść. Świat zmienia się dając nam wiele rozwiązań z których każdy jest w stanie wybierać te szczególne spełniające nasze oczekiwania. Jakość staje się czynnikiem szczególnym, wielkie działające na naszym rynku firmy często …»

Ile kosztuje nagrobek dziecięcy?

Nagrobki wcale nie są takie tanie i przekonał się o tym każdy, kto musiał pochować bliską osobę. Na szczęście nie trzeba od razu stawiać pomnika, bo po pogrzebie można czekać tak długo, aż uzbiera się odpowiednią sumę na nagrobek. W tym czasie na cmentarzu zamontowany jest tymczasowy drewniany nagrobek. Ile jednak trzeba uzbierać na nagrobek zwykły dla osoby dorosłej, a ile na nagrobek dziecięcy? Okazuje się, że nagrobki te różnią się zdecydowanie wielkością, ale ceną już niestety niekoniecznie.

Nagrobek dla osoby dorosłej to kwestia od 3 tysięcy złotych w górę. Tyle kosztuje prosty nagrobek, bez żadnych udziwnień, wazonów, złoceń, zdjęć i innych. Za każdy dodatek do nagrobka płaci się osobno, dlatego w konsekwencji tego można zapłacić za nagrobek nawet dwa razy tyle albo jeszcze więcej. Jeśli chodzi o nagrobki Poznań dla dzieci, wiele zależy od tego, z jakiej firmy skorzystamy. Czasem kosztują one tyle samo co nagrobki dla dorosłych osób, a czasem można trafić na tańsze – od 1,5 tysiąca w górę.
Nie można zapomnieć, że są też nagrobki na urny, jeśli na cmentarzy nie ma specjalnej ściany na prochy. To jednak nie jest już takie drogie i już za kilkaset złotych można kupić taki mały nagrobek. Nagrobki najczęściej wykonywane są z granitu, bo jest to kamień naprawdę trwały, a co najważniejsze – łatwo się go pielęgnuje i troska o nagrobek nie jest taka uciążliwa. Warto zapoznać się z ofertami różnych firm kamieniarskich w okolicy, aby mieć porównanie co do cen nagrobków dla dorosłych i dla dzieci.

Comments are closed.