Advertisement
Lipiec 2016
P W Ś C P S N
« Lip   Lis »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • Kredyt firmowy – nie tylko dla przedsiębiorstw z długim stażem

    Każdy przedsiębiorca prowadzący własną działalność z pewnością wie, że zdobycie funduszy na zakup materiałów czy pokrycie zobowiązań wobec urzędów czasem bywa trudne. Problemy z płynnością finansową wcale nie muszą wynikać z nieudolnego zarządzania firmą – nierzadko przyczyną kłopotów są spóźniający się ze spłatą należności kontrahenci, albo np. przestarzały park maszynowy.»
  • Internetowa hurtownia alkoholi na wyciągnięcie ręki

    Zapewne przedsiębiorcy zajmujący się sprzedażą alkoholi doskonale pamiętają czasy, w których chcąc zaopatrzyć się w alkohol, musieli solidnie rozejrzeć się za hurtownią. Kiedyś nie było ich tak dużo, jak dziś. Teraz hurtownie mamy na wyciągnięcie ręki. Szczególnie te internetowe i to dosłownie.»
  • Biznes

Ile kosztują franki w bankach?

depositphotos_22148409-SavingsFranki może nie są tak popularne, jak euro, ale dana waluta mimo wszystko jest całkiem dobrze znana. Osoby, które potrzebują ją kupić, zwykle zaglądają do kantorów internetowych, ponieważ tam wydaje się, kurs jest zdecydowanie atrakcyjniejszy.

 Niektórzy pytają ile kosztuje frank w bankach, bo myślą, że może tam uda im się kupić tę walutę po korzystnej cenie. Najwyraźniej kompletnie nie zdają sobie sprawy z tego, że właśnie w bankach jest najdrożej. Trudno jest natomiast powiedzieć, ile konkretnie wynosi dany kurs, ponieważ w każdym banku jest inny. Wiadomo jednak, że można zajrzeć na stronę internetową dowolnego banku i tam sprawdzić, czy jest informacja odnośnie aktualnego kursu danej waluty. W nowoczesnych bankach zwykle takie dane są publikowane, ale na pewno nie we wszystkich. Przed zakupem franków, jeżeli tylko jest taka możliwość, trzeba sprawdzić, gdzie ile kosztują, aby móc na tym, jak najwięcej skorzystać. Aby cena franka była pewna, najlepiej udać się bezpośrednio do banku i tam sprawdzić szczegóły, ponieważ na stronie internetowej mogą być zawarte różne informacje, nie zawsze do końca zgodne z prawdą. Trzeba jednak pamiętać o tym, że bez względu na to, ile będzie kosztował frank w banku, w kantorze internetowym https://internetowykantor.pl/kurs-franka/ będzie zdecydowanie tańszy. Wobec tego jeżeli ktoś doszukuje się tych informacji, bo chce kupić daną walutę, powinien zajrzeć do kilku kantorów internetowych i zarejestrować się w tym, który oferuje franki po najatrakcyjniejszym kursie. To nie powinno zająć dużo czasu, a raz znaleziony kantor będzie służył do regularnej wymiany walut.

Comments are closed.