Advertisement
Maj 2019
P W Ś C P S N
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
  • Kiedy rura zaczyna przeciekać…

    Kiedy jakaś rura w Twoim domu zaczyna przeciekać, masz kilka wyjść. Możesz na przykład ten fakt zignorować, ewentualnie podstawić pod przeciek jakąś doniczkę z kwiatkiem tłumacząc sobie, że w ten sposób pozbywasz się problemu z podlewaniem rośliny. Możesz też ten fakt zupełnie zignorować, no bo dlaczego niby nie? Jednak najrozsądniejsze wydaje się rozwiązanie trzecie: naprawić …»
  • Niekorzystna pożyczka

    Znalezienie się w sytuacji kiedy brakuje nam pieniędzy nie jest niczym przyjemnym. Zdarzyło się to niemal każdemu. Nie zawsze mamy pracę, nie zawsze też pracodawcy płaca na czas. Wysokość opłat rośnie w zastraszającym tempie. Na nasze szczęście dostanie pożyczki gotówkowej nie jest trudnym zadaniem. Przy zaciąganiu kredytów i pożyczek nie myślimy o ich konsekwencjach. Instytucje …»
  • Stabilność walut a sytuacja polityczna

    Jak wiadomo, sytuacja polityczna ma olbrzymie znaczenie dla kursów walut. Doskonale obrazującym to przykładem jest sytuacja związana z wystąpieniem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Tak zwany Brexit bardzo odbił się na kursie walutowym, nie tylko, jeśli chodzi o franka szwajcarskiego.»

Colostrum – czy warto je suplementować?

Podczas przeciętnego oglądania telewizji czy słuchania radia, co kilkanaście minut jesteśmy atakowani różnego typu reklamami. Bardzo duży odsetek z nich oscyluje wokół ludzkiego zdrowia, sposobów łagodzenia bólu czy witalności. Nie ulega wątpliwości, iż każdy z nas chce cieszyć się dobrym zdrowiem i ten czynnik świetnie wykorzystują marketingowcy, gdyż jako odbiorcy chętnie inwestujemy w tego typu specyfiki. Tymczasem warto zaufać naturze i po prostu wybrać colostrum.

Czym jest siara liofilizowana i dlaczego zwarto jej używać?

Choć nazwa ta staje się z roku na rok coraz bardziej słynna, niektórzy nadal zastanawiają się czym młodziwo? Mimo, że sama nazwa brzmi dość tajemniczo, to nic innego siara bydlęca. Jest ona produkowana w końcowej fazie ciąży, a także do 7 dni po ocieleniu się. Zerowe colostrum bydlęce pozyskuje się wyłącznie w ciągu pierwszych 2 godzin po porodzie, zawiera w sobie mnóstwo cennych składników wykorzystywanych przez najlepsze centra medyczne na całym świecie. To cenne źródło przyjaznych człowiekowi związków chemicznych i witamin z grupy A, B, D tudzież E.

Komu zaleca się jej stosowanie?

Siara bydlęca colostrum działa mobilizująco na układ pokarmowy, pomagając w jego odbudowie i wzmocnieniu. Colostrum siara jest polecana przez lekarzy dla dzieci i dorosłych, których układ pokarmowy jest podatny na różnego typu infekcje, jako alternatywa dla antybiotykoterapii. Już nie będzie Cię nurtować „Colostrum bovinum co to jest”? Teraz możesz cieszyć się rezultatem jego stosowania! Więcej informacji znajdziesz na https://genactiv.eu/strona/czym-jest-colostrum.

Comments are closed.